Народний аматорський вокальний гурт «Заспів»

Гурт «Заспів» створено в 2003 році, керівник Коновалова Ольга Іванівна. Колектив дотримується народного та фольклорного напрямку у виконанні творів. У 2008р. отримав звання «народний», в 2011р. – підтвердив звання «народний».

2009р. участь у козацькому фестивалі «Байда – 2009»м.Зборів, Тернопільської обл.. Нагороджено гурт грамотою за подвижництво у справі збереження народних традицій.

2010р. участь в 4 фестивалі козачої культури смт.Станично – Луганська, Луганської обл.. Диплом за майстерність та розвиток і збереження культурних традицій.

2012р. участь в 3 козацькому фестивалі «Покрова на Хортиці» отримали диплом за високу творчу майстерність.

Активні учасники міських свят: свято борщу, козацької юшки, козацької каші, співають на святах культ. заходах: «Молодиця гарная», «На музики я збиралася», «Лісапет», «А в селі», «Гай,гай, гаю зелененький» та ін.

Керівник:
Коновалова Ольга Іванівна
Фото колективу
Народний аматорський вокальний гурт «Заспів»