Хор козацької пісні «Самарська слобода»

Хор козацької пісні «Самарська слобода» - самий молодий колектив в Управлінні культури. Створений він у 2008 році. Хор козацької пісні налічує вже понад 23 учасники, серед яких люди поважного віку, дві подружні пари, молодь. Прикрасою хору є його соліст – заслужений артист України Олександр Мірошніченко - незмінний учасник всіх міських заходів. В репертуарі хору – українські народні пісні, козацькі, авторські – керівника хору В.О. Калашника та учасника хору П.І. Мотовилова, а також вокально-хореографічні композиції: «За широким за Дніпром», «Черешенька», «Не шуми, калинонько» , спільно з хореографічним колективом народного танцю (керівник В.Сокрута). В планах керівників – створення вокально-хореографічного колективу «Самарська слобода». Хор веде активну концертну діяльність, його знають в Новомосковську та за межами міста і області. Колектив приймає участь у міських святах, концертах, народних гуляннях. Неодноразово брав участь в обласному ярмарку народної творчості «Петриківський дивоцвіт». В 2011 році хор взяв участь у фестивалі «Криниченька» /Луганська обл., с. Бірюкове/, в 2012 році у V міжнародному фестивалі козацької культури «Любо», що проходив у смт. Станиця Луганська Луганської області. А у 2012 році колектив отримав звання – «народний».

Назва колективу – «Самарська слобода» - як візитна картка «Золотої Самарської паланки» - краю невичерпних природних багатств, плодючої землі, квітучих садів, неповторної краси та співучого талановитого народу.

Фото колективу
Хор козацької пісні «Самарська слобода»