Гурт військово – патріотичної пісні «Восток»

Колектив створено у 1999 році Січним Вадимом В’ячеславовичем, головою Ради ветеранів Афганістану воїнів – інтернаціоналістів м. Новомосковська.

Незмінним керівником колективу на сьогодення є Січний Вадим В’ячеславович. За період з 1999 – 2012 роки колектив збільшився від двох учасників гурту до п’яти. Колектив пропагує військово – патріотичну пісню, автором багатьох з яких є Січний Вадим В’ячеславович. Були створені композиційні диски з піснями гурту «Восток» у виконанні В.В.Січного та учасників колективу. Гурт «Восток» неодноразово брав участь у обласних заходах, присвячених Дню Перемоги, визволенню Дніпропетровської області від фашистських загарбників, Дню виводу військ з Афганістану та інших військово – патріотичних заходах, на яких пісні гурту «Восток» - є дуже актуальними для ветеранів ВВВ, ветеранів Афганістану, людям, які присвятили своє життя військовій роботі, сім’ям військовослужбовців, близьким та рідним ветеранів війни, молоді.

Колектив є бажаними гостями у школах і учбових закладах України, Білорусії і Росії, за що нагороджений грамотами та медалями за внесок у військово – патріотичне виховання молоді.

Неодноразово приймали участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних фестивалях, на яких отримали численні нагороди. За минулий рік колектив провів 46 концерти за поточний рік 23 концерти на території України і Росії. В 2012р. отримали диплом фестивалю «Афганський вітер» м.Дніпрорпетровськ.

2012р. підтвердили почесне звання народного.

Керівник:
Січний Вадим В’ячеславович.