Дитячий ляльковий театр «Барвінок» Клубу культури

Колектив створено у 1994 році керівником Теплих Ларисою Валентинівною. Перша вистава відбулася 19 грудня 1994 року. В 2000 році до Лариси Валентинівни приєднується Склярова Любов Миколаївна, яка стає другим керівником колективу. Співдружність двох талановитих людей допомагає щорічно втілювати нові театральні постанови для дітей.

За 13 років існування дитячий театр ляльок показав багато вистав для дітей дошкільних закладів та шкіл Новомосковська. Колектив театру багато гастролює. Їх можна зустріти : в дитячих таборах відпочинку, шкільних майданчиках, будинку малютки села Видвиженець, в реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів,будинках культури району. Театр «Барвінок» є неодмінним учасником дитячих новорічних ранків, заходів, присвячених Дню міста. Ведеться постійна співпраця з міською центральною дитячою бібліотекою.

Ляльковий дитячий театр «Барвінок» - єдиний в місті та районі. За роки творчої співпраці завоював прихильність і повагу малечі. Колектив театру нагороджений багатьма дипломами, почесними грамотами, подяками від міськвиконкому м. Новомосковська. Приймає активну участь у житті міста. Учасники колективу - діти віком від 10 до 14 років. Всі гарно володіють технікою ляльковедення, акторськими здібностями та виконавською майстерністю. Також володіють різними видами ляльок - перчаточними, стержневими, паркетними.

В репертуарі колективу 38 вистав, такі, як: «Івасик – Телесик», «Маша і Колобок», «Поросятко Чок», «Рукавичка», «Як Лисичка пташкою була», «Золоте ципля» і інші.

Керівник:
Склярова Любов Миколаївна, Коваленко Лариса Валентинівна