ОБҐРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі

1. Замовник.

1.1. Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

1.2. Код за ЄДРПОУ: 37734221.

1.3. Місцезнаходження: вул. Сучкова, 40, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, 51200.

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, електронна адреса): Буланова Наталія Юріївна – голова комітету з конкурсних торгів (старший інспектор з кадрів), Нарольська Вікторія Володимирівна – секретар комітету з конкурсних торгів (юрисконсульт), вул. Сучкова, 40, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, 51200, телефон: (05693) 7-16-24, E-mail - novcentrpmsd@ukr.net.

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі: 24.12.2014 рік.

2. Інформація про предмет закупівлі.

2.1. Найменування предмета закупівлі: 35.30.1. пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води (послуги теплопостачання).

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 815 Гкал.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: заклад замовника, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ.

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: січень-грудень 2015 р.

3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі.

3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи: Комунальне підприємство «Новомосковськтеплоенерго».

3.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 03342190.

3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс: вул. Микити Головка, 17, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, 51200, тел./факс (0569) 69-04-13, тел. (0569) 69-04-11.

4. Умова застосування переговорної процедури закупівлі: Відповідно до  п. 2, ч. 2, ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме відсутності  конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі: технічна неможливість постачання іншим постачальником пари та гарячої води, оскільки заклади Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у м. Новомосковську  постачання пари та гарячої води підключені виключно до трубопроводів та котелень Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго».

6. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: довідка, що була надана Комунальним підприємством «Новомосковськтеплоенерго», відносно того, що заклади  Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» у м. Новомосковську  підключені виключно до трубопроводів та котелень Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго».

Голова комітету з конкурсних торгів КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Н.Ю.Буланова