ОБҐРУНТУВАННЯ застосування переговорної процедури закупівлі

1. Замовник.

1.1. Найменування: Комунальне некомерційне підприємство «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

1.2. Код за ЄДРПОУ: 37734221.

1.3. Місцезнаходження: вул. Сучкова, 40, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, 51200.

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, електронна адреса): Буланова Наталія Юріївна – голова комітету з конкурсних торгів (старший інспектор з кадрів), Нарольська Вікторія Володимирівна – секретар комітету з конкурсних торгів (юрисконсульт), вул. Сучкова, 40, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, 51200, телефон: (05693) 7-16-24, E-mail - novcentrpmsd@ukr.net.

1.5. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування переговорної процедури закупівлі: 24.12.2014 рік.

2. Інформація про предмет закупівлі.

2.1. Найменування предмета закупівлі: 35.11.1 - енергія електрична (електрична енергія).

2.2. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 198 335 кВт/год.

2.3. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: заклад замовника, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ.

2.4. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: лютий-грудень 2015 року.

3. Інформація про учасника (учасників) процедури закупівлі.

3.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДТЕК  ДНІПРООБЛЕНЕРГО".

3.2. Код за ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків: 23359034.

3.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс: шосе Запорізьке, буд. 22, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, 49107, тел./факс (0569) 38-03-73.

4. Умова застосування переговорної процедури закупівлі: Відповідно до  п. 2, ч. 2, ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме відсутності  конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

5. Причини та обставини, якими керувався замовник під час застосування переговорної процедури закупівлі: технічна неможливість енергопостачання іншим постачальником, оскільки електрична мережа м. Новомосковська підключена виключно до мереж ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДТЕК  ДНІПРООБЛЕНЕРГО".

6. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: довідка, що була надана Публічним акціонерним товариством "ДТЕК  ДНІПРООБЛЕНЕРГО" щодо укладання договорів на постачання енергії електричної;

- ліцензія на передачу електричної енергії місцевим (локальними) електричними мережами ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДТЕК  ДНІПРООБЛЕНЕРГО", що була видана 12.07.2012 р., Серія АД № 036341;

- ліцензія на постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДТЕК  ДНІПРООБЛЕНЕРГО", що була видана 12.07.2012 р., Серія АД № 036340.

Голова комітету з конкурсних торгів КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Н.Ю.Буланова