Постійні комісії

Комісія з питань містобудування, землекористування та архітектури
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за зростанням Посада
Яновський Кирило Євгенович заступник голови комісії
Шаповалова Лариса Григорівна секретар комісії
Кузнєцов Володимир Ларіонович член комісії
Кістриця Станіслав Степанович член комісії
Жовненко Василь Іванович член комісії
Вишневський Юрій Вікторович член комісії
Барсук Михайло Олександрович голова комісії
Комісія з питань соціально - культурної сфери та соціально захисту населення
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за зростанням Посада
Хорольська Олена Миколаївна член комісії
Коротич Світлана Єгорівна член комісії
Карачевцев Юрій Васильович член комісії
Земляний Сергій Володимирович голова комісії
Величко Олександр Данилович заступник голови комісії
Васил'єв Дмитро Олегович секретар комісії
Александрович Андрій Володимирович член комісії
Комісія з питань планування, соціально - економічного розвитку та бюджету міста
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за зростанням Посада
Фрейдін Олексій Валерійович голова комісії
Фінько Володимир Миколайович секретар комісії
Сидорчук Павло Миколайович член комісії
Матвієнко Леонід Іванович член комісії
Мірошник Олександр Григорович член комісії
Корчевська Валентина Василівна член комісії
Дакова Тетяна Дмитрівна заступник голови комісії
Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за зростанням Посада
Стець Галина Савелівна член комісії
Сидорчук Олег Сергійович член комісії
Поздняков Сергій Миколайович член комісії
Лєбєдєв Роман Георгійович голова комісії
Козлюк Микола Вікторович член комісії
Бочкарь Олександр Миколайович секретар комісії
Білий Іван Іванович заступник голови комісії
Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за зростанням Посада
Резніченко Дмитро Віталійович заступник голови комісії
Петрусенко Зоя Олександрівна член комісії
Нечта Надія Вікторівна член комісії
Морозов Костянтин Миколайович секретар комісії
Козаченко Галина Сергіївна член комісії
Заблуда Віктор Миколайович член комісії
Гаркавенко Олександр Іванович голова комісії
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за зростанням Посада
Горошко Сергій Григорович Секретар