Постійні комісії

Комісія з питань соціально - культурної сфери та соціально захисту населення
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за спаданням Посада
Александрович Андрій Володимирович член комісії
Васил'єв Дмитро Олегович секретар комісії
Величко Олександр Данилович заступник голови комісії
Земляний Сергій Володимирович голова комісії
Карачевцев Юрій Васильович член комісії
Коротич Світлана Єгорівна член комісії
Хорольська Олена Миколаївна член комісії
Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за спаданням Посада
Білий Іван Іванович заступник голови комісії
Бочкарь Олександр Миколайович секретар комісії
Козлюк Микола Вікторович член комісії
Лєбєдєв Роман Георгійович голова комісії
Поздняков Сергій Миколайович член комісії
Сидорчук Олег Сергійович член комісії
Стець Галина Савелівна член комісії
Комісія з питань містобудування, землекористування та архітектури
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за спаданням Посада
Барсук Михайло Олександрович голова комісії
Вишневський Юрій Вікторович член комісії
Жовненко Василь Іванович член комісії
Кістриця Станіслав Степанович член комісії
Кузнєцов Володимир Ларіонович член комісії
Шаповалова Лариса Григорівна секретар комісії
Яновський Кирило Євгенович заступник голови комісії
Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за спаданням Посада
Гаркавенко Олександр Іванович голова комісії
Заблуда Віктор Миколайович член комісії
Козаченко Галина Сергіївна член комісії
Морозов Костянтин Миколайович секретар комісії
Нечта Надія Вікторівна член комісії
Петрусенко Зоя Олександрівна член комісії
Резніченко Дмитро Віталійович заступник голови комісії
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за спаданням Посада
Горошко Сергій Григорович Секретар
Комісія з питань планування, соціально - економічного розвитку та бюджету міста
Прізвище, ім'я та по-батьковісортувати за спаданням Посада
Дакова Тетяна Дмитрівна заступник голови комісії
Корчевська Валентина Василівна член комісії
Мірошник Олександр Григорович член комісії
Матвієнко Леонід Іванович член комісії
Сидорчук Павло Миколайович член комісії
Фінько Володимир Миколайович секретар комісії
Фрейдін Олексій Валерійович голова комісії