Постійні комісії

Комісія з питань містобудування, землекористування та архітектури
Прізвище, ім'я та по-батькові Посада
Барсук Михайло Олександрович голова комісії
Яновський Кирило Євгенович заступник голови комісії
Шаповалова Лариса Григорівна секретар комісії
Вишневський Юрій Вікторович член комісії
Жовненко Василь Іванович член комісії
Кістриця Станіслав Степанович член комісії
Кузнєцов Володимир Ларіонович член комісії
Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики та питань правопорядку
Прізвище, ім'я та по-батькові Посада
Гаркавенко Олександр Іванович голова комісії
Резніченко Дмитро Віталійович заступник голови комісії
Морозов Костянтин Миколайович секретар комісії
Заблуда Віктор Миколайович член комісії
Козаченко Галина Сергіївна член комісії
Нечта Надія Вікторівна член комісії
Петрусенко Зоя Олександрівна член комісії
Комісія з питань соціально - культурної сфери та соціально захисту населення
Прізвище, ім'я та по-батькові Посада
Земляний Сергій Володимирович голова комісії
Величко Олександр Данилович заступник голови комісії
Васил'єв Дмитро Олегович секретар комісії
Александрович Андрій Володимирович член комісії
Карачевцев Юрій Васильович член комісії
Коротич Світлана Єгорівна член комісії
Хорольська Олена Миколаївна член комісії
Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем
Прізвище, ім'я та по-батькові Посада
Лєбєдєв Роман Георгійович голова комісії
Білий Іван Іванович заступник голови комісії
Бочкарь Олександр Миколайович секретар комісії
Козлюк Микола Вікторович член комісії
Поздняков Сергій Миколайович член комісії
Сидорчук Олег Сергійович член комісії
Стець Галина Савелівна член комісії
Комісія з питань планування, соціально - економічного розвитку та бюджету міста
Прізвище, ім'я та по-батькові Посада
Фрейдін Олексій Валерійович голова комісії
Дакова Тетяна Дмитрівна заступник голови комісії
Фінько Володимир Миколайович секретар комісії
Корчевська Валентина Василівна член комісії
Мірошник Олександр Григорович член комісії
Матвієнко Леонід Іванович член комісії
Сидорчук Павло Миколайович член комісії
Прізвище, ім'я та по-батькові Посада
Горошко Сергій Григорович Секретар міської ради