Звіт за 1 квартал 2013 року

Протягом лютого 2013 року до виконкому Новомосковської міської ради надійшло 257 звернень громадян (з них 38 на особистому прийомі). Від мешканців міста до державної установи «Урядовий контактний центр» надійшло 14 звернень, до контакт-центру «Гаряча лінія Дмитра Колєснікова» - 18 звернень, з обласної державної адміністрації - 17 звернень.

Найбільш важливими проблемами, які турбують мешканців міста, як і раніше, залишаються питання: комунального господарства – 60 (з них 11 колективних); покращення житлових умов – 33; земельних відносин – 68; соціального захисту– 10 звернень.

Протягом березня 2013 року до виконкому Новомосковської міської ради надійшло 164 звернень громадян (з них 20 на особистому прийомі). Від мешканців міста до державної установи «Урядовий контактний центр» надійшло 12 звернень, до контакт-центру «Гаряча лінія Дмитра Колєснікова» - 20 звернень, з обласної державної адміністрації – 12 звернень.

Найбільш важливими проблемами, які турбують мешканців міста, як і раніше, залишаються питання: комунального господарства – 42 (з них 4 колективних); покращення житлових умов – 11; земельних відносин – 59; соціального захисту– 6 звернень.

Протягом квітня 2013 року до виконкому Новомосковської міської ради надійшло 246 звернень громадян (з них 44 на особистому прийомі). Від мешканців міста до державної установи «Урядовий контактний центр» надійшло 20 звернень, до контакт-центру «Гаряча лінія Дмитра Колєснікова» - 30 звернень, з обласної державної адміністрації – 19 звернень.

Згідно розпорядження міського голови від 01.04.2013 року № 106-р "Про затвердження графіка проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами виконавчого комітету Новомосковської міської ради на 2013 рік" в квітні проведено 4 виїзних прийома, на яких прийнято 14 громадян.

Найбільш важливими проблемами, які турбують мешканців міста, як і раніше, залишаються питання: комунального господарства – 67 ; покращення житлових умов – 39; земельних відносин – 55; соціального захисту– 17 звернень.

На особистому контролі у міського голови знаходяться звернення ветеранів Великої вітчизняної Війни. За період з 01.04.2013 року по 30.04.2013 року до виконавчого комітету Новомосковської міської ради надійшло 4 звернення від ветеранів ВВВ. З них вирішено позитивно – 1, дано роз’яснення – 2, перебувають на розгляді – 1.

Виконавчим комітетом вживаються всі можливі заходи для позитивного вирішення питань, порушених ветеранами ВВВ.